Toernooikalender

10 2-3-2020 8-3-2020 Soesterkwartier Voorjaarstoernooi    
11en12 9-3-2020 22-3-2020 Hooglanderveen t Goede buien toernooi    
11 9-3-2020 15-3-2020 Weldam Heinerman open jeugd toernooi    
12            
13 23-3-2020 29-3-2020 Nieuwland Jeugdtoernooi    
13 23-3-2020 29-3-2020 Metgensbleek Metgensbleek open    
13 29-3-2020 29-3-2020 t Stort Eemcup toppers   eendaags toernooi
18 27-4-2020 3-5-2020 Alta JRT* Open Jeugd Toernooi    
23 7-6-2020 8-6-2020 t Stort New Dutch Open (beach)   Pinksteren
24 8-6-2020 14-6-2020 Hoogland   Open 35+ toernooi dubbeltoernooi 35+ cat. 3-8 50+ cat 7  
24 8-6-2020 14-6-2020 Leusden Open Jeugd Toernooi LTV Leusden    
24 8-6-2020 14-6-2020 Weldam Hoflake open 17+ categorie 4-8  
25 15-6-2020 21-6-2020 Alta Alta Open 17+ cat 2-8 30+ cat 3-8  
25 15-6-2020 21-6-2020 Leusden Open toernooi LTV Leusden 17+ cat 2-8 35+ cat 7  
             
             
26 22-6-2020 28-6-2020 Randenbroek Open Randenbroek toernooi 17+ cat. 2-8 35+ cat. 5-7  
             
             
             
27 29-6-2020 5-7-2020 Lockhorst Lockhorst 50+ toernooi 50+ cat. 5-8 65+ cat. 7-8  
27 29-6-2020 5-7-2020 Volta Volta Open 25+ cat. 5-8  
27 4-7-2020 4-7-2020 t Stort Tie break toernooi  Categorie 1 - 9 eendaags toernooi
27 29-6-2020 5-7-2020 Eemslag Open Eemslag 17+ alle categorien  
27 5-7-2020 5-7-2020 Randenbroek Open Randenbroek Kids Toernooi   eendaags toernooi
28 6-7-2020 12-7-2020 t Stort Jeugdtoernooi    
28 6-7-2020 12-7-2020 Soesterkwartier 50+ toernooi 50+ cat. 5-8 alleen dubbels  
29 13-7-2020 19-7-2020 Hoogland open toernooi   categorie 2 t/m 8  
30 20-7-2020 26-7-2020 Randenbroek Open Randenbroek Jeugd toernooi    
30 20-7-2020 26-7-2020 Alta Alta Jeugd JRT*** Toernooi   Is een toernooi op uitnodiging
31 27-7-2020 2-8-2020 Randenbroek Keimeppers 49+ toernooi    
32 3-8-2020 9-8-2020 Eemelaar Eemelaar Open 17+ cat. 5-8 50+ cat. 5-8  
32 3-8-2020 9-8-2020 Weldam 50+ toernooi 50+ cat. 5-8 alleen dubbels  
33 10-8-2020 16-8-2020 Alta Alta open 50+ dubbeltoernooi 50+ cat. 4-8 65+ cat 5-8  
34 17-8-2020 23-8-2020 Flehite ITA Veteranen kampioenschappen    
34 22-8-2020 22-8-2020 Hoogland 65+ dubbel toernooi   eendaags toernooi
34 19-8-2019 25-8-2019 Vathorst Vathorst open Actueel rating toernooi cat. 4-8  
34 19-8-2019 25-8-2019 Soesterkwartier Jeugdtoernooi    
35 24-8-2020 30-8-2020   ITA Jeugd Amersfoorte kampioenschappen    
35 24-8-2020 30-8-2020 Metgensbleek Regenboog Open Toernooi 17+ cat. 5&6 25+ cat. 7&8  
35 24-8-2020 30-8-2020 t Stort t Stort Open Toernooi 15+ cat. 3-8 25+ cat. 6-8  
35 29-8-2020 30-8-2020 Randenbroek & LTV Vathorst ITA Jeugdkampioenschappen    
36 31-8-2020 6-9-2020 Lockhorst Lockhorst Open 17+ cat. 3-6 25+ cat. 6-8  
36 31-8-2020 6-9-2020 Nieuwland Alfa Open toernooi 17+ cat. 3&4 25+ cat. 5-8 dubbels  
36 31-8-2020 6-9-2020 Vathorst Jeugdtoernooi Oranje 1  
37 7-9-2020 13-9-2020 Flehite AMEX Smashing Dubbel categorie 2 t/m 8  
39 21-9-2020 27-9-2020 Hooglanderveen Veltins Open 17+ cat. 6 t/m 9   
40 28-9-2020 4-10-2020 t Stort Veteranen 55+ 65+ 70+ 6, 7 en 8   Overdag
43 19-10-2020 25-10-2020 Flehite Jeugdtoernooi    
v.a. 44 nov dec Hoogland Jeugdtoernooi in de weekenden    
45 5-11-2020 8-11-2020 t Stort Eemcup   17+ cat. 6 t/m 9  
45 2-11-2020 8-11-2020 Randenbroek MOVEmber ORNT    
47 16-11-2029 22-11-202 Soesterkwartier Open Dollard toernooi 17+ cat. 5 & 6 35+ cat. 5-8  
51&52 17-12-2020 3-1-2021 Eemslag Candlelight toernooi 17+ categorie 5 t/m 8